• Producent: HP
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 4UF34EA
  • Przekątna ekranu: 15.6 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć RAM: 2 GB

Komputer mobilny HP Pavilion Gaming zaprojektowano tak, by przewyższał wymagania pod każdym względem. Gry. Twórczość. Rozrywka. Procesor Intel® Core™ i oddzielna karta graficzna współpracują ze sobą, by sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Nie wybieraj półśrodków. Przygotuj się do wejścia na wyższy poziom mocy. Maszyna do grania i rozrywki Sięgnij po najnowsze gry i wzbogać swoje doświadczenia dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1050 albo GeForce® GTX 1050Ti.

wyświetlacz o maksymalnej rozdzielczości 4K lub FHD z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz w wybranych modelach powoduje, że rozgrywka robi się naprawdę poważna. Zanurz się w świecie nowych możliwości przejrzyj jeszcze więcej akcji na niesamowitym bezramkowym ekranie i ciesz się bogatym, naturalnym brzmieniem za sprawą skierowanych do przodu głośników, technice HP Audio Boost i strojenia opracowanego przez producenta B&O PLAY.

Oto maszyna o solidnych osiągach Korzystaj z mocy koniecznej do wykonywania wielu zadań błyskawicznego czasu reakcji dzięki procesorowi Intel® Core™ i dyskowi SSD PCIe albo podwójnemu układowi pamięci masowej (dysk HDD + dysk SSD PCIe) w wybranych modelach.

Ciesz się udoskonalonymi funkcjami łączności o szerokiej przepustowości dzięki technice Wi-Fi obsługującej gigabitowe szybkości w wybranych modelach. Procesor Intel® Core™ 8. Generacji zwiększona efektywność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania gwarantują niesamowitą jakość pracy przy komputerze.

Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet wytwarzać własne. Opcje DDR4 RAM Działają skuteczniej i bardziej bezawaryjnie z obszerniejszymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM.

Dzięki pokaźniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej. Mocny dźwięk doskonałej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i strojeniu opracowanemu poprzez fachowców z B&O PLAY możesz cieszyć się bogatym i naturalnym brzmieniem.

Pozwól, aby dźwięk Cię poruszył. Podświetlana klawiatura z zaimplementowaną klawiaturą numeryczną Widoczność pozostaje dobra nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Podświetlana klawiatura i wbudowana klawiatura numeryczna wygodne pisanie w pokaźniejszej liczbie środowisk....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Laptopy